Overview

ZÜBLIN STAHLBAU GMBH

Hosena

Vollzeit

req45319

Gemeinsam stark. Im Team.
Als Teil der weltweit agierenden STRABAG SE und Nummer eins im deutschen Hoch- und Ingenieurbau hat ZÜBLIN die stärksten Teams in vielen unterschiedlichen Baubereichen. Wenn es darum geht, Projekte erfolgreich und partnerschaftlich umzusetzen, ist jede und jeder Einzelne von uns gefragt. Im Team zusammenarbeiten und sich persönlich weiterentwickeln: So vielfältig wie unsere Aufträge sind auch die Karrieremöglichkeiten bei ZÜBLIN.

Die Züblin Stahlbau GmbH mit Sitz in Hosena ist eines der führenden deutschen Stahlhoch-, Stahlbrücken-und Fassadenbauunternehmen. Unser Anspruch: erstklassige Produkte und professionelle Leistungen für effizientes Bauen aus einer Hand. Ausgestattet mit zwei modernen Fertigungsstätten, spezialisiertem Know-how und starken Partnerschaften in allen Bereichen erzielen wir die technisch und wirtschaftlich optimale Lösung – für jede Herausforderung. Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Aufgaben
Bedziesz posrednikiem miedzy naszymi monterami a kierownictwem budowy.
Ponadto bedziesz wykonywal czynnosci zwiazane z przygotowaniem montazu.
Jako koordynator ds. montazu bedziesz wspierac kierownika montazu w zarzadzaniu pracownikami. Oprócz zarzadzania technicznego do Twoich zadan nalezy równiez ocena, szkolenie/kontynuacja ksztalcenia oraz planowanie urlopów pracowników.
W tym celu jestes równiez regularnie dostepny dla zespolów na placach budowy (ok. 20% podrózy sluzbowych).
Bedziesz bral udzial w opracowywaniu i rozwijaniu koncepcji montazu oraz w terminowym wykonywaniu prac.
Wspólpracujac z kierownictwem projektu w zakresie sekwencji montazowych, bedziesz mógl równiez prawidlowo koordynowac procesy robocze.

Qualifikationen
Masz ukonczonewyksztalcenie techniczne, dalsze szkolenie jako technik lub porównywalne.
Masz juz kilkuletnie doswiadczenie zawodowe w budownictwie, montazu?
Poniewaz mamy równiez polskich monterów, wazne jest, abys potrafil porozumiewac sie z kolegami w jezyku niemieckim i polskim, zarówno w mowie, jak i w pismie.
Charakteryzuje Cie samodzielnosc i uporzadkowany sposób pracy.
Dzieki empatii i umiejetnosciom interpersonalnym potrafisz nawiazac kontakt z róznymi postaciami i utrzymac z nimi profesjonalna relacje.

Wir bieten
Wprowadzenie w nowy obszar odpowiedzialnosci zapewnimy dzieki doswiadczonemu wspólpracownikowi i mentorowi – zgodnie z naszym mottem „Praca zespolowa“. Bedziesz miec doskonale mozliwosci rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy. Zapewniamy równowage miedzy zyciem zawodowym i prywatnym dzieki elastycznym godzinom pracy, pracy w ruchu i 30-dniowemu urlopowi. Stanowisko jest odpowiednie zarówno dla osób pracujacych w pelnym, jak i niepelnym wymiarze godzin. Ponadto zdrowie naszych pracowników jest bliskie naszym sercom, dlatego zapewniamy naszemu zespolowi szeroka oferte profilaktycznej opieki zdrowotnej. Zgodnie z naszym mottem „Uczenie sie przez cale zycie“, bedziemy stale rozwijac Cie w naszej Akademii Grupy. W zaleznosci od sytuacji zwiazanej z pandemia, ponownie oczekujemy regularnych imprez druzynowych. Mozesz takze korzystac z licznych znizek grupowych, zakladowego systemu emerytalnego i grupowego ubezpieczenia od wypadków.
Juz dzis zrób decydujacy krok w swojej karierze i zglos sie do nas za posrednictwem formularza online (zalaczajac aktualne CV) jako koordynator instalacji (m/f/d) w obszarze fasad.

Kontakt

Maria Woznica

Bahnhofstr. 13,
Hosena

www.zueblin-stahlbau.de